Ogrodzenie panelowe Rumia

ogrodzenie panelowe Rumia
Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży związanej z ogrodzeniami. Zajmujemy się kompleksowo zarówno ich sprzedażą jak i montażem. Wykonujemy darmowe pomiary oraz przedstawiamy dokładną wycenę dlatego klienci naszej firmy są przygotowani na koszty, jakie mają ponieść w związku z inwestycją ogrodzenia swojego domu.

W ofercie posiadamy szeroki wybór ogrodzeń m in
ogrodzenia panelowe, ogrodzenia palisadowe, ogrodzenia betonowe, ogrodzenia frontowe, bramy wjazdowe, bramy garażowe, automatyka do bram, całość oczywiście w różnych wariantach kolorystycznych i wzorach.

Realizujemy zlecenia kompleksowo, od planowania i doradztwa, przez wylewanie fundamentów po montaż słupków, przęseł czy bram i furtek. Całość uzupełniamy oczywiście o dobór najlepszej automatyki do bramy, wideodomofonu do furtki czy skrzynki na listy tradycyjnej lub wmurowanej w ogrodzenie.

Współpracujemy z wieloma producentami dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zawsze najlepsze rozwiązanie.

Większość ogrodzeń wykonujemy indywidualnie na zamówienie także niema obaw, że coś nie będzie pasować bądź trzeba będzie cokolwiek przerabiać. Całość dostosowujemy pod indywidualne potrzeby czy wymogi.

Zapewniamy wsparcie i doradztwo na każdym etapie współpracy, od planowania i wyboru ogrodzenia po sam montaż i realizację zlecenia. Zawsze staramy się pomóc w wyborze najlepszego wariantu dla naszych klientów.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo bardziej szczegółowe informację dotyczące poszczególnych rodzajów ogrodzenia, które mogą być pomocne przy wyborze najlepszego ogrodzenia dla siebie. Znajdą tam Państwo także galerię ze zdjęciami oraz bloga z artykułami.

Nasze montaże wykonujemy na terenie całego kraju choć skupiamy się głównie na województwie pomorskim. Najczęściej obszarem naszych działań są okolice Słupsk, Lębork, Wejherowo, Puck, Hel, Reda, Rumia, Gdynia, Gdańsk. Działamy legalnie, dlatego możemy zaoferować swoim klientom umowę, fakturę oraz gwarancję na produkt i wykonanie zlecenia.

Obsługujemy zarówno firmy, jednostki budżetowe, wspólnoty jak i prywatnych klientów.

Zapewniamy także serwis pogwarancyjny i wsparcie techniczne.

Zapraszamy do kontaktu. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo mapkę oraz wszystkie potrzebne dane kontaktowe.