<iframe src="https://www.youtube.com/embed/pyhTmtGzPSc?autoplay=1&loop=0&rel=0&showinfo=0&controls=0&autohide=1" frameborder="0" class="video__inner"></iframe>

Ogrodzenia z firmy godnej zaufania – o nas

Tom-Bud jest firmą, która posiada ogromne doświadczenie w sprzedaży i montażu ogrodzeń. Zdobyliśmy je poprzez realizację wielu zleceń i spełniając różne oczekiwania Klientów dotyczące wyglądu i funkcjonalności ogrodzeń posesji.

Jednym z naszych największych atutów jest kompleksowość usług. Oferujemy doradztwo, sprzedaż, transport i montaż ogrodzeń wielu typów, oferujemy również w razie potrzeby demontaż starych ogrodzeń. Wykonujemy darmowe pomiary oraz przedstawiamy starannie opracowaną wycenę naszych towarów i usług. Dlatego Klienci naszej firmy są przygotowani na koszty, jakie mają ponieść w związku z inwestycją w ogrodzenie. Działamy legalnie, dlatego możemy zaoferować Klientom umowę, fakturę VAT oraz pisemną gwarancję na produkt i wykonanie zlecenia.

ogrodzenia pomorskieJesteśmy firmą, na której zdecydowanie można polegać. Potwierdza to nasz certyfikat Firma Godna Zaufania 2017. Jest to dokument wystawiany na podstawie badania opinii, który przyznawany jest przedsiębiorcom m.in. „za rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów”. Cieszy nas fakt, że to dobre opinie zadowolonych z naszych usług Klientów przesądziły o uzyskaniu przez naszą firmę tego certyfikatu.

 

 

Ponadto od niedawna możemy poszczycić się Certyfikatem „Profesjonalnego Sprzedawcy” od portalu Oferteo.pl

Uzyskany status potwierdza umiejętności oraz zobowiązuje do zachowania najwyższej jakości obsługi Klienta.

W Kwietniu 2018 otrzymaliśmy również tytuł „Najlepsi 2018 wśród specjalistów od ogrodzeń” za wysokie oceny w opiniach naszych klientów.


ogrodzenia pomorskieTomBud Ogrodzenia - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

 

 

 

 

Aktualnie dzięki naszym klientom zdobyliśmy odznaczenie czwarty raz z rzędu. Bardzo dziękujemy 🙂