INSTAGRAM

Ogrodzenia z firmy godnej zaufania – o nas

Tom-Bud jest firmą, która posiada ogromne doświadczenie w sprzedaży i montażu ogrodzeń. Zdobyliśmy je poprzez realizację wielu zleceń i spełniając różne oczekiwania Klientów dotyczące wyglądu i funkcjonalności ogrodzeń posesji.

Jednym z naszych największych atutów jest kompleksowość usług. Oferujemy doradztwo, sprzedaż, transport i montaż ogrodzeń wielu typów, jak również demontaż starych ogrodzeń. Wykonujemy darmowe pomiary oraz przedstawiamy starannie opracowaną wycenę naszych towarów i usług. Dlatego Klienci naszej firmy są przygotowani na koszty, jakie mają ponieść w związku z inwestycją w ogrodzenie. Działamy legalnie, dlatego możemy zaoferować Klientom umowę, fakturę VAT oraz pisemną gwarancję na produkt i wykonanie zlecenia.

Jesteśmy firmą, na której zdecydowanie można polegać. Potwierdza to nasz certyfikat Firma Godna Zaufania 2017. Jest to dokument wystawiany na podstawie badania opinii, który przyznawany jest przedsiębiorcom m.in. „za rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów”. Cieszy nas fakt, że to dobre opinie zadowolonych z naszych usług Klientów przesądziły o uzyskaniu przez naszą firmę tego certyfikatu.