INSTAGRAM

  +48 696-483-823
ogrodzeniapomorskie@gmail.com
ul. Mieczysława Karłowicza 3, 84-240 Reda

Jeśli chcieli by Państwo poznać wycenę swojego ogrodzenia proszę przesłać mailem zapytanie, przygotujemy kompleksową ofertę oraz prześlemy przykładowe zdjęcia interesującego Państwa typu ogrodzenia.

Dojeżdżamy bezpłatnie do klienta w celu dokonania pomiarów oraz przygotowania oferty.Aktualnie jesteśmy w trakcie budowy nowej siedziby, w związku z czym punkt sprzedażowy jest tymczasowo nieczynny. Wierzymy, że nie będzie to stanowić dla Państwa większego utrudnienia, ponieważ świadcząc usługi kompleksowe większość prac oraz usług i tak wykonujemy „w terenie”. Jeśli są Państwo zainteresowani montażem ogrodzenia prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. W razie potrzeby nasz pracownik przyjedzie do Państwa na miejsce montażu aby obejrzeć teren prac, ustalić wszelkie szczegóły czy pomóc w wyborze korzystnego dla Państwa rozwiązania.

Zachęcamy również do kontaktu i zadawania pytań poprzez nasz fanpage na facebooku,  wystarczy kliknąć na ikonkę widoczną po lewej stronie i zeskanować ją w aplikacji facebook messenger wybierając opcję „Skanuj kod Messengera” 

 

Tom-Bud Ogrodzenia